3D İpek Kirpik Hakkında Herşey…

3D İpek kirpik Uygulaması

3D İpek kirpik uygulamasına gelmeden önce yüzünüzdeki makyaj kalıntılarını hassas bir makyaj temizleme sütü ile temizleyiniz ve yüzünüzü yumuşak bir sabun ile yıkayınız. Kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı yağlı ciltten arınmış olmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından önce  48 saat içerisinde kirpiklerinize kıvırıcı aparatlar ve kirpik perması uygulamaktan kaçının. 3D İpek kirpik uygulaması boyunca gözlerinizi kapalı olarak kalacaktır, gözlerinizde kaşınma varsa, kontakt lens kullanıyorsanız 3D İpek kirpik uygulama öncesi lenslerinizi çıkarınız. 3D İpek kirpik Uygulamasından Sonraki En Önemli 2 Gün.
Bakımlı ve güzel kadınların güzelliklerini vurgulamak için tercih ettikleri Solaryum, Buhar banyosu sauna gibi yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için 3D İpek kirpik uygulaması sonrasında sadece 48 saat boyunca Solaryum, Sauna ve Buhar banyosundan kaçınılmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından sonra 48 saat maskara ve rimel sürmeyin, kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmesine neden olacaktır.
Gözlerini ovuşturarak kaçının ve kirpik kıvırma aparatları ile kirpiklerinizi kıvırmayınız. Bu tür uygulamalar kirpiklere zarar verebilir. 3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpik alanlarını temizlik esnasında nazik olun.

IMG_0572 kopyala

3D İpek Kirpik Uzatma, bakışlarınıza derin bir ifade yanı sıra son derece uzun ömürlü ve doğal muhteşem bir görünüm kazandırır. 3D İpek Kirpik su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna yüzmeye dayanıklı ve hatta uyku esnasında baskı ve sürtünmeye dayanıklıdır. 3D İpek Kirpik uzatma.2 ay veya 3 ay arası kullanımı mümkündür. 3D İpek Kirpik uzatma daha uzun süre kullanımı ile fark yaratmaktadır. 3D İpek Kirpik uzatma daha uzun, dolgun ve doğal görünümlü kirpik uzatma en yeni protez kirpik uzatma sistemi olmakla beraber en iyi ipek kirpik sistemidir.
3D İpek Kirpik 2 ay  3 ay kadar sürecek inanılmaz bir dayanma süresi ile kirpik teknolojisinde büyük bir atılım.

 

 

 

Bir Cevap Yazın


× iki = 10

Üye Ol