İpek Kirpik Nasıl Yaptırmalıyım ?

Kirpiklerimiz ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir. Bu nedenle işlem bitiminde müşteriniz hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissetmeyecektir. Özel kaynak yapıştırıcısının ince ve çok hızlı kuruma özelliğiyle son derece sağlam ve birbirinden şık kirpikler oluşturabilirsiniz. Aylık bakımları sayesinde firmanıza ek yüksek bir gelir ve kalıcı müşteriler kazandıracaksınız. Bu set 200 ile 400 kişi uygulamasına yeticek malzeme içerir. Kişi adetinin değişken olmasının sebebi herkesin aynı adetde ipek kirpik eklemesine ihtiyacı olmamasındandır. Kimi müşterinize 30 kirpik yeterken kimisine 50-60 kirpik anca yetecektir. Setin içerisinde anlanımı kolay ve pratik ağırlıklı eğitim CD si bulunmaktadır.

Kirpiklerimiz normalde 2-3 aylık dönemlerde hergün 1 er 2 şer dökülerek yerini genç kirpiklere bırakmaktadır. Bu perioda bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpiklerde bu doğal dökülme devresinde onlarla beraber dökülmektedir. Kirpiklerimiz sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarla ise bu dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere bu özel ipek kirpiklerden ekleyerek alanı hiç eksiltmemiş oluruz. Sonuç o kadar mükemmel olmaktadırki müşteriniz bir daha asla rimel kullanmak istemeyecektir. Bu yöntemle kendi kirpikleriniz üzerine yapıştırılan kirpikler son derece doğal durur. Havuzda deniz kenarında uyandığınızda çarpıcı bakışlarla etrafınıza bakmanızı sağlar. Kullanımı bir aydan başlar kişiden kişiye değişmekle beraber iyi bakılırsa 3  aya kadar kullanılabilir. Kirpik kaynağında ayda bir dökülen kirpiklerin yerine yenileri eklenerek çok daha uzun süre kullanmak mümkündür. Üzerine rimel ve makyaj kullanmak mümkündür. Yüzünüzü yıkarken çok rahat yıkayabilirsiniz. Kullanımı adeta kendi kirpiğiniz gibi rahattır. Dikkat etmeniz gereken sadece yüzünüzü yıkarken çok fazla ovuşturmadan dikkatli makyaj temizliği yapmak. Çarpıcı bakışların en can alıcı yeri kirpiklerdir. Uzun ve dolgun kirpikler çok daha anlamlı bakışlar çıkarır.
Uygulama ortalama 1 saat sürmektedir. Tek tek kirpiklerinizin üzerine yapıştırılarak yapılır. Herhangi bir acı söz konusu değildir.

-Özel kaynak yapıştırıcısının ince ve çok hızlı kuruma özelliğiyle son derece sağlam ve birbirinden şık kirpikler oluşturabilirsiniz.

-Aylık bakımları sayesinde firmanıza ek yüksek bir gelir ve kalıcı müşteriler kazandıracaksınız.

-Bu set 200 ile 400 kişi uygulamasına yeticek malzeme içerir.

-Kişi adetinin değişken olmasının sebebi herkesin aynı adetde ipek kirpik eklemesine ihtiyacı olmamasındandır. Kimi müşterinize 30 kirpik yeterken kimisine 50-60 kirpik anca yetecektir.

-Setin içerisinde anlanımı kolay ve pratik ağırlıklı eğitim CD si bulunmaktadır.

-Her zaman olduğu gibi sınırsız eğitim bu setimizdede ücretsiz olarak size sunulmaktadır.

PERFECT LASHES POSTER kopyala

Öğrenciler bu eğitim programına kirpik anatomisi ile başlar sırasıyla, göz şekilleri, kirpik renkleri, kirpik uzunlukları, kalınlıkları ve kıvrımları ile ilgili temel bilgileri aldıktan sonra protez kirpik uygulamasında kullanılacak ürünleri ve uygulama sıralarını öğreniler. En son aşamada canlı manken üzerinde uygulamalar ve müşteri ile iletişim eğitimlerini alarak TEN KOZMETİK’den Protez Kirpik sertifikası almaya hak kazanırlar.

Zamanla kirpiklerimiz yoğun makyaj ve iyi ürünler kullanmamaktan dolayı dökülebilir ve canlılığını kaybedebilir. Kirpik dökülmesini önelemek ve kirpik bakımı yapmak için kirpikler her zaman makyajdan sonra iyice temizlenmeli ve gerektiğinde kirpik bakımında önem verimelidir. Özellikle hint yağı ile kirpikleri günlendirmek bu konuda tavsiye edebileceğimiz bir yöntemdir..Her şeye rağmen yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olamıyorsnız kirpik ekleme yöntemlerimizi size tavsiye edebiliriz.Kirpik bakımı bol ve gür kirpikler için son derece önemlidir. bunun için size önerebileceğim şey hint yağı kompresidir. Bunu kirpiklerinize sürerek çok daha yoğun ve gür kirpiklere kavuşabilirsiniz.  Çok eski bir yöntem olmasına rağmen kirpik bakımında son derece etkilidir. Kirpik bakımında ikinci önemli kural da makyajı rimeli gözümüzden temizleyerek yatmaktır.ipek kirpiklerle kirpik uzatma yöntemi artık özellikle de hoollywood starlarının da yoğun rabet gösterdiği bir yöntemdir. Çarpıcı bakışlar için sadece bir saat ayırmanız yeterlidir. Bu işte gözlerinizi profesyonel ellere teslim etmek de son derece önemlidir. Profesyonel ellerle yapılması gereken bir işlemdir. İyi yapılmaığı taktirde hem dolgunluk hemde kullanım süresi tatmin edici olmayabilir.  Tecrübe sahibi eller bu işte fark yaratır.

Bir Cevap Yazın


bir + = 9

Üye Ol