İpek Kirpik ve Özellikleri

İpek Kirpik ve Özellikleri;

İpek Kirpik Fiyatları ipek kirpik yapılacak olan kişinin kirpiklerinin gürlüğüne ve takılacak olan ipek kirpik sayısına göre belirlenir.

Ortalama her bir kirpik için 30 ila 50 adet kirpik takılmaktadır. Her iki kirpiğe birden 60 ila 100 adet takılmaktadır. İpek kirpik uygulamasında titizlik ve uygulama son derece önemlidir. İyi yapılmamış bir uygulama görsel olarak sizi memnun etmediği gibi kullanım olarak da uzun süreli kullanamazsınız. Kullanımı kolay ve basittir. Çıkartılması da aynı şekilde kolaydır. Özel çıkarıcı jeli ile hemen çıkarılır ve eski kirpiklerinize dönebilirsiniz.

İpek kirpik uygulaması ile yoğunlaşan kirpikleriniz rimel, kalem ya da sürmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Hoş ve etkileyici bakışlara sahip olmak için bu fırsatı kaçırmayın…

Bu şekilde kuruyan cilt sağlıklı görünümünü kaybeder. Göz sağlığında problem olmayan herkese uygulanabilir. İpek Kirpiğin kirpik dökme vb zararları yoktur. Eğer güvenililir olmayan ama sırf fiyatı daha uygun diye tecrübesiz Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde hergün 1er 2şer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber dökülmektedir. İpek kirpiklerimiz de sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş oluruz.

site için

Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.  Üstelik, banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler.

 

Uygulama doğru yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 30 gün kullanılabilmektedir.  Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir.  İpek kirpik ekleme uygulaması her şeyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacaktır, çünkü rimelsiz bile ipek kirpikler çok güzel görünmektedir!

Bir Cevap Yazın


3 − = iki

Üye Ol