İpek Kirpik Uygulaması

Kirpiklerinizin düz olmasından, seyrek olmasından, sarı ve ince olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız işte size iki çözüm iki fırsattan biri.

İPEK KİRPİK EKLEME

Her bir kirpiğinize tek tek takılarak uygulanan ipek kirpik ekleme sistemi sayesinde; isterseniz aylarca isterseniz 1 yıldan da fazla süre dolgun kirpiklere, çarpıcı gözlere sahip olabilirsiniz.

Ortalama 1 saat süren uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik tamamen hipo-alerjjiktir. En hassas göz çevresinde dahi güvenle uygulanabilir. İster düz ve uzun, ister kıvrık yapıda uygulanabilen kirpik modelini, birçok çeşit içerisinden estetisyenimizle birlikte size en yakışanı seçebilirsiniz.

Yapılan uygulamadan sonra 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi dilediğiniz kadar uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz.

İpek kirpik ekleme işlemi: 150TL nakit (180TL kredi kartı ile)

Bakımları
0 – 15 gün arasında: 50TL
16 – 30 gün arasında: 75TL

Özellikle nişan, kına gecesi, düğün gibi toplu hazırlandığımız mutlu olaylara harika bir hazırlık olacak bu fırsatı kaçırmayın; güzelleşmenin keyfini çifte çıkarın ;)

* İpek Kirpik Yaptırmak İçin; (Randevu) + 90 212 320 72 44/40 +90 532 301 05 78

İpek Kirpik ile ilgili tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için tugbaozubek@tenkozmetik.com.tr adresine “İpek Kirpik” konulu boş bir e-mail gönderebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın


1 × üç =

Üye Ol