Protez & İpek Kirpik Ekleme

İpek Kirpik Ekleme

Güzel kirpiklerin sırrı profesyonel bir şekilde yapılan kirpik ekimine bağlı. Dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan bir sistemdir. Bu teknik, profesyonel eğitim almış güzellik uzmanı tarafından uygulanmalıdır. Kirpiğin uzunluğunu, rengini ve formunu seçebilirsiniz. Bu sayede gözünüze yakışacak en güzel görüntüyü yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Profesyonel kirpik takımı kendi kirpiğinizin üstüne yerleştirilir. Bu işlem takma sayısına göre 1-1,5 saat sürer. Kendi kirpiğiniz gibi hissedersiniz. Kalma süresi minimum 8 haftadır. Zaman zaman dökülmeler olduğu için bakımı gereklidir. Artı bakımların süresi 30-40 dakika arasındadır. Kirpikleri sıkılaştırmak için aynı sistemle kirpik kirpiğe eklenir.

IMG_7345 kopyala

Her zaman güzel gözükmesi ve uzun süreli kullanım için 3-4 hafta arası kirpiklerinizin dolgusu yapılmalıdır. Dolgu işlemi sırasında kirpik eklemesi yapılır. Kirpiklerinizi temizlerken yağlı jeller yerine su bazlı temizleyicileri tercih edin. Kirpik kıvırıcısı kullanmayın. Kirpiklerinizi çok sert bir şekilde ovuşturmayın ve çekmeyin. Bu kirpiklerin dayanıklılığı için kullanıma uygun bir şekilde hareket ettirmelisiniz. Bu sayede dolguları ile beraber uzun süreli kullanabilirsiniz.

Bir saatlik uygulama ile gür, uzun ve rimelsiz simsiyah gözüken  kirpiklere sahip olmak için,  randevu almanız yeterli 3 haftalik bakımlarına gelerek aylarca dayanacak protez kirpiklerinize makyaj yapabilir, rahatlıkla temizleyebilirsiniz ve kendi doğal kirpikleriniz rahatlığında kullanabilirsiniz. Kaynak kirpikler göz kapaklarınızdaki deformasyonu gizler  sizi canlı ve genç bakışlara kavuşturur. Protez Kirpik son zamanların yeni trendi. Kirpikleriniz seyrek yada estetik açıdan istediğiniz gibi değilse protez kirpik diğer adıyla ipek kirpik sizin için büyük bir fırsat. Kaynak kirpikler gözdeki deformasyonu gizler ve sizi daha genç daha canlı bakışlara kavuşturur. Eğer siz de sürekli takma kirpiklerden bıktıysanız ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız protez kirpik ( kirpik kaynağı )tam sizin için.

Bir Cevap Yazın


sekiz × = 72

Üye Ol